Türkiye'nin her yerinden 444 40 39 Dahili: 1032 ya da 1033
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi

Öğrenci ve Mezunlarımızı Www.trakyakariyer.org Portalına Kayıt Olmaya Davet Ediyoruz

31/10/2017 13:23:15 - 31/10/2017 13:23:15 - 12630 Okunma

Öğrenci ve Mezunlarımızı www.trakyakariyer.org Portalına Kayıt Olmaya Davet Ediyoruz       

Üniversitemizde 20 ayı aşkın süredir devam eden ve bitme aşamasına gelen TrakyaKAriyer Projesinin en önemli çıktılarından biri olan www.trakyakariyer.org’a kayıtlar başladı. www.trakyakariyer.org kariyer hizmetlerinin uzaktan da sunulmasını amaçlayan, öğrenci ve mezunlarımızın online randevu almalarına imkan tanıyan, eğitim ve seminerlere online kayıt imkanı veren, hem işverenlerin hem de öğrencilerin kaydolduğu bu nedenle işverenlerle öğrencilerimiz arasında bir köprü görevi gören bir portaldır. Bütün öğrenci ve mezunlarımızı www.trakyakariyer.org web sitesine kaydolmaya ve kariyer hizmetlerinden faydalanmaya davet ediyoruz. 

Kariyer merkezimiz ayrıca kariyer.klu.edu.tr adresi üzerinden de hizmetlerini tanıtmakta ve hizmet vermeye devam etmektedir. Verdiğimiz kariyer hizmetleri hakkında detaylı bilgiye kariyer.klu.edu.tr adresinden de ulaşılabilir. 

Yabancı uyruklu öğrencilerimiz  ingilizce hazırlanmış http://kariyer.klu.edu.tr/dil/en web sitemizden verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir, hizmetlerimiz için randevu alabilirler. (we provide a range of career services for our international students too. Please check the http://kariyer.klu.edu.tr/dil/en for detail information.) 

 

KLÜ Kariyer Merkezi www.trakyakariyer.org kariyer.klu.edu.tr

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.